Māmiņu retrīts, M: +371 27108152, E: info@maminuretrits.lv

© 2019 SIA "FreshStep Productions"

STĀSTS

                                                                                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                   

 

Mani sauc Simona, man ir 2 bērni ( 2 & 4 gadus jauni), esmu kino producente un ar pieredzi pasākumu organizēšanā.

Iedvesmojoties no Kalnmuižas pils skaistās vides, nolēmu, ka šādu atpūtu, kur ieplānotas dažādas interesantas aktivitātes gan mammām, gan bērniem ir pelnījusi katra sieviete.

Lai mammas varētu izbaudīt SPA procedūras, jogu vai deju nodarbības u.c meistarklases, bērni labi pavadīs laiku profesionālu pedagogu-auklīšu sabiedrībā.Ja Jūsu bērni ir vecumā no 1-8 gadiem, tad šī būs vispiemērotākā vieta.  Esam  padomājuši, lai meistarklases notiktu ne ilgāk par 1,5-2h.

Retrītā katru dienu būs 3 ēdienreizes un uzkodas, ko sagatavos izcilie muižas šefpavāri un par ikdienas rūpēm varēsiet aizmirst. Vai nav jauki?!

Mēs dzīvosim Kraujas mājā, kur mūsu rīcībā ir plašas telpas nodarbībām ( īpaši, ja gadās lietus), kā arī ērti un skaisti numuriņi. Ja vēlaties braukt kopā ar draudzeni, informējiet par to mūs, jo tad varam piedāvāt arī numuriņus ar vairākām gultām un visi jutīsies ērti.

No vairākām istabiņām ir ērta izeja uz terases, tas ļaus izbaudīt skaistu skatu un atpūtu. Vakaros varēsim baudīt vīnu, nesteidzīgas sarunas un zvaigžņotas debesis.